Моноблоки

Що таке холодильний моноблок

Холодильний моноблок – це агрегат для середньо- та низькотемпературних камер. Його зовнішній та внутрішній блоки, на відміну від спліт-системи, вже з’єднані між собою кронштейнами. Усередині кронштейнів прокладено мідні трубки та дроти. Блоки моноблока не можуть розміщуватися на відстані один від одного. Товщина стіни, на яку можливий монтаж моноблока не перевищує 120 мм.

Чим зручний холодильний моноблок

Основна перевага – простота монтажу та запуску. Достатньо зробити в стіні (сендвіч-панелі) прорізи під кронштейни, навісити моноблок, закрити стельовою панеллю, загерметизувати стики та включити в розетку. Немає необхідності викликати спеціаліста-холодильщика для пайки труб або електрика для підключення живлення. Всі роботи можуть бути виконані самостійно. Холодильний моноблок поставляється вже заправлений фреоном. У разі замовлення опцій, наприклад, комплекту освітлення, він також буде підключений до електричного щита моноблока, що істотно полегшує процес монтажу.

Чим моноблоки picoblock відрізняються від Полаїра

Основна перевага picoblock – це країна-виробник бренду. Складання холодильних моноблоків здійснюється у Києві. Ми контролюємо якість матеріалів та використовуємо лише перевірені комплектуючі. Також важлива перевага – ціна. Моноблоки picoblock коштують дешевше за моноблоки Полаїр. За рахунок застосування різних типів відтайки ви можете підібрати picoblock необхідної потужності досить точно, не переплачуючи за зайві кіловати. Наприклад, потужність моноблоків Полаир змінюється з кроком 400 Вт, тоді як picoblock – всього 100 Вт. Також у розрахунках холодопродуктивності picoblock завжди використовуються температурні значення Ткам. = 0 (-20) оС; Стр. = +35 оС, що відповідає нормальним температурам експлуатації агрегату. Ви можете бути впевнені, що камера працюватиме в заданому режимі навіть улітку.