picoblock

+38 093 035 35 96

Виготовлення холодильних камер

Крім виготовлення моноблоків та спліт-систем, ми також займаємось проектуванням та монтажем холодильних та морозильних камер під замовлення.

Маючи в команді кваліфікованих інженерів-проектувальників, ми можемо розробити проект холодильної камери будь-якої складності, починаючи від стандартних камер зберігання продуктів в ресторанах та закінчуючи промисловими овочесховищами з контролем температури, вологості та регулюванням атмосфери.

Наші переваги

КОМАНДА ДОСВІДЧЕНИХ ПРОЕКТУВАЛЬНИКІВ

НАПРАЦЬОВАНА БАЗА ПРОЕКТІВ

НАДІЙНІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ МАТЕРІАЛІВ

ШВИДКЕ ТА ЯКІСНЕ ВИКОНАННЯ РОБІТ

МОНТАЖ ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

ВИКОНАННЯ ПРОЕКТІВ В ЕКСКЛЮЗИВНОМУ ДИЗАЙНІ

СЕРТИФІКОВАНІ СПЕЦІАЛІСТИ

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ВИГІДНІ УМОВИ ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ

Камери для ресторанів

Ексклюзивний дизайн, використання преміальних матеріалів, спеціальне виконання випаровувачів – все це дозволяє розміщати холодильні камери безпосередньо в залі ресторану. Великим попитом користуються скляні камери для зберігання вина, дозрівання м’яса та сирів.

В підсобних приміщеннях холодильні камери мають стандартне оформлення та відповідають всім санітарним вимогам та HACCP.

Промислові холодильні камери

В залежності від призначення в промисловості можуть застосовуватись випаровувачі зі спеціальним антикорозійним покриттям ламелей або потужні шок-фростери для швидкого заморожування продукції.

В фрукто- та овочесховищах окрім контроля температури часто використовуються пристрої регулювання вологості, а також, в залежності від продукту, регулювання газового середовища.

Як замовити холодильну камеру?

Ми маємо багаторічний досвід проектування та виготовлення холодильних камер на різних об’єктах в різних приміщеннях. Ми виконували камери з нержавіючої сталі для зберігання риби, камери зберігання ліків для фармзаводів з підвищеними вимогами до підтримання заданої температури, універсальні камери, які можливо використовувати і як холодильні, і як морозильні, в залежності від потреб клієнта, камери дозрівання сирів та м’яса, розстійні камери для хлібзаводів, камери в жилих домах з вимогами до рівня шуму вентиляторів. Тож будьте впевнені, що ми передбачимо всі нюанси, що можуть виникнути в процесі реалізації.

1. Комерційна пропозиція

Спочатку ми відправимо Вам короткий опитувальний лист, щоб зрозуміти, яка саме камера Вам потрібна. На базі відповідей та деяких уточнень щодо специфіки продукту, процесів та місця розміщення ми підготуємо комерційну пропозицію для узгодження.

3. Закупівля та виробництво

Ми виготовимо агрегати або компресорні станції на нашому виробництві, щоб бути впевненими в їх якості. Матеріали для збирання камери закупимо в перевірених постачальників, з якими співпрацюємо роками.

2. Проектування

Ми зробимо повний проект холодильної камери, що буде включати в себе креслення камери, вузлів кріплення та, обов’язково, електричної частини. Наявність повної документації значно спрощує обслуговування камери в майбутньому.

4. Монтаж на об’єкті та запуск в роботу

Після доставки всіх необхідних матеріалів та обладнання ми зберемо камеру на об’єкті, встановимо агрегати, повітроохолоджувачі, автоматику. Ретельно перевіримо обладнання в роботі перед здачею проекту.

Зв’яжіться з нами

АДРЕСА:

Україна, м. Київ, БЦ “DemievSky”, пр-т Лобановського, 119х, оф. 52

EMAIL:

sales@picoblock.com.ua

ТЕЛЕФОН:

+38 093 035 35 96