Спліт-системи

Що таке холодильна спліт-система

Холодильна спліт-система — це агрегат для середньо- та низькотемпературних камер, який, на відміну від моноблока, складається з двох окремих частин. Зовнішній блок розміщується поза камерою (найчастіше на вулиці) та з’єднується із внутрішнім блоком мідними трубками та дротами. Блоки спліт-системи можуть розміщуватись на деякій відстані один від одного. Це важливо у випадках, коли, наприклад, товщина стіни не дозволяє використовувати моноблок або необхідно вивести зовнішній блок на деяку відстань від камери.

Чим зручна холодильна спліт-система

В першу чергу, ви не обмежені місцем розміщення зовнішнього блоку. Він може бути розміщений на зовнішній стіні будівлі зі зручним доступом для обслуговування. Виносний пульт керування при цьому можна розмістити поруч із камерою – це дозволить слідкувати за температурою та аваріями. По-друге, ми комплектуємо кожну спліт-систему необхідним набором труб та дротів, щоб вам не довелось докупати ці матеріали. Але будьте готові, що для монтажу вам знадобиться кваліфікований холодильщик, який якісно спаяє трасу, та електрик, який грамотно розключить провода.

Чим спліт-системи picoblock відрізняються від Polair

Основна перевага picoblock – це країна-виробник бренду. Складання холодильних сплітів здійснюється у Києві. Ми контролюємо якість матеріалів та використовуємо лише перевірені комплектуючі. Також важлива перевага – ціна. Спліт-системи picoblock коштують дешевше за спліт-системи Polair. За рахунок застосування різних типів відтайки ви можете підібрати picoblock необхідної потужності досить точно, не переплачуючи за зайві кіловати. Наприклад, потужність спліт-систем Polair змінюється з кроком 400 Вт, тоді як picoblock – всього 100 Вт. Також у розрахунках холодопродуктивності picoblock завжди використовуються температурні значення Ткам. = 0 (-20) оС; Стр. = +35 оС, що відповідає нормальним температурам експлуатації агрегату. Ви можете бути впевнені, що камера працюватиме в заданому режимі навіть улітку.