Середньотемпературні моноблоки

Що таке моноблок для холодильної камери

Моноблок для морозильної камери — це агрегат для охолодження теплоізольованого приміщення до температури 0 .. +5 оС. Його зовнішній та внутрішній блоки, на відміну від холодильної спліт-системи, вже з’єднані між собою кронштейнами. Всередині кронштейнів прокладено мідні трубки та дроти. Блоки моноблока не можуть розміщуватися на відстані один від одного. Товщина стіни, на яку можливий монтаж моноблока не перевищує 120 мм.

Чим зручний моноблок при монтажі холодильної камери

Основна перевага – простота монтажу та запуску. Достатньо зробити в стіні (сендвіч-панелі) прорізи під кронштейни, навісити моноблок, закрити стельовою панеллю, загерметизувати стики та включити в розетку. Немає необхідності викликати спеціаліста-холодильщика для пайки труб або електрика для підключення живлення. Всі роботи можуть бути виконані самостійно. Холодильний моноблок поставляється вже заправлений фреоном. У разі замовлення опцій, наприклад, комплекту освітлення, він також буде підключений до електричного щита моноблока, що істотно полегшує процес монтажу.

Переваги середньотемпературних моноблоків picoblock

Основна перевага picoblock – це країна-виробник бренду. Складання холодильних моноблоків здійснюється у Києві. Ми контролюємо якість матеріалів та використовуємо лише перевірені комплектуючі. Також важлива перевага – ціна. За рахунок застосування різних типів відтайки ви можете підібрати picoblock необхідної потужності досить точно, не переплачуючи за зайві кіловати. Також у розрахунках холодопродуктивності picoblock завжди використовуються температурні значення Ткам. = 0 оС ; Тот.сер. = +35 оС, що відповідає нормальним температурам експлуатації агрегату. Ви можете бути впевнені, що холодильна камера працюватиме в заданому режимі навіть улітку.